MUHASEBE PROGRAMI
TİCARİ PROGRAMLAR
ERP ÇÖZÜMLERİ
RESTAURANT ADİSYON PROGRAMI
MARKET, MAĞAZA PROGRAMI
SERVİS VE YEDEK PARÇA PROGRAMI
NAKLİYE VE GÜMRÜKLEME PROGRAMI
DOĞALGAZ PROGRAMI
KURS VE ÖZEL OKUL PROGRAMI
ÜYE TAKİP PROGRAMI
MOBİL (SICAK - SOĞUK) SATIŞ PROGRAMI
KANTİN, YEMEKHANE PROGRAMI
SEKTÖREL PROGRAMLAR
TİCARİ PROGRAMLAR
SEKTÖR PROGRAMLARI
Ticari Programlar
Sektörel Programlar
MARKALAR

Cari Programı (Veresiye)

Cari Programı (Veresiye)

Ekobim Veresiye ve Cari Hesap Programı

Firmalar özellikle de satım konusunda çalışan firmalar için bazı programlar çok önemlidir. Veresiye programı eksikliğinden ortaya bir takım karışıklıklar çıkabilir. Bu nedenle şirketlerin kullandıkları programlara ve ya kurmayı düşündükleri programlara önem göstermesi gerekmektedir.

Satış konusunda hizmet veren firmaların sahip oldukları ve ya kurmayı düşündükleri Veresiye programında bulunması gereken en önemli özellik veresiye defteri olmasıdır. Bu da çok önemli bir konu olduğu için firmaların internette dolaşan Veresiye programı full indir veya  Ücretsiz Veresiye programı indir linklerinin hepsine güvenmemesi gerekmektedir. Bu konuda daha profesyonel düşünüp Veresiye programı içeriği konusunda bilgili kişilere başvurması gerekmektedir. Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

Pekiyi bir Veresiye programı nedir ne işe yarar? Öncelikler mantık olarak eski usul veresiye defterlerinden hiçbir farkı yoktur. Zamanın getirdiği gelişmelerle daha rahat olması için Veresiye programı olarak karşımıza çıkmış ve bir takım ek özellikler bulunmaktadır. Öncelikle firmanızla alış veriş yapan herkes için bir hesap sayfası açılır.

Bu sayfada kişilerin iletişim gibi acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek bilgileri yer almaktadır. Bu özel sayfalar sayesinde kişinin firmanızla yapacağı alış veriş sonrası oluşan borçlanmaları kayıt altına alınabilir. Bu kayıtlarda ürün kodu ve yapılan alış verişin tarihi gibi bilgiler ilerde bir karışıklık olursa kullanılabilecek bilgilerdir. Ayrıca yapılan borçlanma ve ödemelerin aynı sayfada olması ilerde doküman olarak alınabilecek bilgileri vermeyi sağlar. Bu da hem şirket hem de müşteriler için önemli bir konudur. Hesabın bir müşteri programı tarafından tutulması iki taraf için de güvende olduklarını gösterir. Ayrıca müşteri programının sadece veresiye hesaplarını değil aynı zamanda stok kaydı da tutabilmelidir. Satış programından veresiye hesabına direkt olarak borç ekleyebilmelidir.

Aynı şekilde market programı ve barkod programı da bir şirket için önemli konulardır. Bu konuların bilincinde olan firmamız da sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en yardımcı olacak programı seçerek temin ederler.

Bu kategoride ürün bulunamadı.