MUHASEBE PROGRAMI
TİCARİ PROGRAMLAR
ERP ÇÖZÜMLERİ
RESTAURANT ADİSYON PROGRAMI
MARKET, MAĞAZA PROGRAMI
SERVİS VE YEDEK PARÇA PROGRAMI
NAKLİYE VE GÜMRÜKLEME PROGRAMI
DOĞALGAZ PROGRAMI
KURS VE ÖZEL OKUL PROGRAMI
ÜYE TAKİP PROGRAMI
MOBİL (SICAK - SOĞUK) SATIŞ PROGRAMI
KANTİN, YEMEKHANE PROGRAMI
SEKTÖREL PROGRAMLAR
TİCARİ PROGRAMLAR
SEKTÖR PROGRAMLARI
Eğitim

Nakliye Programı Eğitim (NTS)

Nakliye Programı Eğitim (NTS)

Nakliye Programı Kısa Tanıtımı (Eğitimi)
Ekobim nakliye ana ekranı bu şekildedir.Yukarıdaki ekran görüntüsü NTS Nakliye ana ekranıdır. Bu program tek başına nakliye takip için kullanılabilmektedir. İsteyen kullanıcılar muhasebe programı ile entegre çalışabilirler. Bunun için programlarına muhasebe paketini de ilave etmeleri gerekmektedir.

Aşağıdaki nakliye takip ekranıdır. Bu ekranda araç plaka sorgulaması yapılabilir (çalıntımı değil mi?), gideceği yer seçilebilir listede yoksa ise otomatik yeni açılabilir. Mamul adı seçilebilir listede yoksa yazarken otomatik açar. Firma listeden seçilebilir yoksa firma adı yazıldığında sistem otomatik açar. Plaka yukarıdan girildiğinde otomatik ruhsat bilgileri gelir ilk sırada hangi şoför kayıtlı ise o şoför bilgileri ekrana gelir. Eğer kullanıcı isterse Şoför değiştir butonunu kullanarak diğer şoförlerden birini de seçebilir. Şoföre ait fotoğraf eklenebilir, sistemde daha önceden kayıtlı ise doğrudan ekrana gelir.

Plaka hanesine kullanıcı plakayı yazdığı anda otomatik ekrana ruhsat ve şoför bilgileri gelir. Diğer haneleri kullanıcı seçerek işlemini bitirir ve F5 Kaydet tuşu ile işlemini tamamlar.
 Aşağıdaki ekran Şoför bilgilerinin yeni kayıt eklendiği ve eski kayıtların düzenlendiği ve aranıp incelendiği ekrandır.
Aşağıdaki ekran Firma bilgilerinin bulunduğu ve yeni firma kaydının açıldığı, eski kayıtların düzenlendiği ve aranıp incelendiği ekrandır.Aşağıdaki ekran Ruhsat bilgilerinin bulunduğu ve yeni ruhsat kaydının açıldığı, eski kayıtların düzenlendiği ve aranıp incelendiği ekrandır.Aşağıdaki ekran İL-İlçe bilgilerinin bulunduğu ve yeni İL kaydının açıldığı, eski kayıtların düzenlendiği ve aranıp incelendiği ekrandır. Bu ekran ile nakliyenin gideceği ve yükleme yerlerinin tanımlamaları yapılmaktadır.
Nakliye takip ekranından girilen, yapılan işlemlerin raporlarının alındığı rapor ekranıdır. Aşağıdaki ekranda görüldüğü gibi önce hangi rapor alınacaksa rapor türü seçilir sonra istenilen kriterler seçilir ve rapor sonucu ekrana, kağıda yada excell ortamına aktarılır. Raporlanan bilgiler düzenli şekilde açıldığı için doğrudan her türlü yazıcıdan yazdırılabilir.

Örnek Raporlar
Nakliye ve Gümrükleme Programı Eğitim Videosu
Bu kategoride ürün bulunamadı.